Oświadczenia władz Cash Flow dotyczące artykułu w "Pulsie Biznesu"

(Marek Druś)
opublikowano: 12-06-2006, 16:18

Zarząd Domu Obrotu Wierzytelnościami Cash Flow i prezes spółki przedstawili oświadczenia w sprawie artykułu, który ukazał się w poniedziałkowym „Pulsie Biznesu. Poniżej publikujemy ich treść w całości:

Zarząd Domu Obrotu Wierzytelnościami Cash Flow i prezes spółki przedstawili oświadczenia w sprawie artykułu, który ukazał się w poniedziałkowym „Pulsie Biznesu. Poniżej publikujemy ich treść w całości:

„Oświadczenie Prezesa Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A. w sprawie artykułu w Pulsie Biznesu z dnia 12 czerwca 2006r.

Inwestycja w Outsourcing Services była moją prywatną inwestycją, prowadzoną w oparciu o prywatne środki, nie związaną w jakikolwiek sposób z Domem Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A.

Nieznane są mi zarzuty jakie mogą być mi postawione w związku z opisywaną w Pulsie Biznesu sprawie ponieważ jeszcze ich nie otrzymałem. Jestem przekonany, że są one bezzasadne, a wszelkie prowadzone w spółce Montochem S.A. działania były zgodne z literą prawa.

Informacje zebrane przez Puls Biznesu przedstawiają opinie tylko jednej strony nie pozwalając na uzyskanie pełnej wiedzy, niezbędnej do oceny mojej inwestycji oraz dalszych działań. Swoje argumenty będę przedstawiał w sądzie, o ile zostaną mi faktycznie postawione opisywane przez Puls Biznesu zarzuty. Jestem przekonany, że zostanę oczyszczony z ewentualnych zarzutów.

Nieprzychylny i nieobiektywny spółce CASH FLOW S.A. artykuł jest z pewnością złośliwym działaniem konkurencji.

Jestem przekonany, że pomimo sprawy Montochemu S.A., moja praca i zaangażowanie w CASH FLOW S.A. pozostanie na dotychczasowym, wysokim poziomie.

Igor Kazimierski

Prezes Zarządu Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A.”

Poniżej oświadczenie zarządu Cash Flow zamieszczone w odrębnym komunikacie:

"Oświadczenie Zarządu Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A. w sprawie artykułu z Pulsu Biznesu z dnia 12 czerwca 2006

Artykuł w Pulsie Biznesu z dnia 12 czerwca 2006r. błędnie przedstawia jakoby CASH FLOW S.A łączyło coś z wydarzeniami w Montochem S.A.

Zarząd Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A. oświadcza, że CASH FLOW S.A. nie ma nic wspólnego z Montochem S.A. z wyjątkiem, tego że pośrednim udziałowcem Montochem S.A. był Igor Kazimierski, prezes zarządu CASH FLOW S.A, a dwóch innych pracowników niezależnie od CASH FLOW S.A. było członkami rady nadzorczej Montochemu.  Była to prywatna inwestycja Igora Kazimierskiego, która nie ma nic wspólnego z CASH FLOW S.A.

Spółka zaprzecza, aby w prospekcie członkowie zarządu i Rady Nadzorczej musieli wykazać posiadanie jakichkolwiek udziałów w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością. Wytyczną jest tekst unijnej dyrektywy 809/2004, który mówi, że należy przedstawiać wspólników w spółce w znaczeniu partnerships oznaczającym spółki osobowe. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako spółka kapitałowa nie mieści się w tym katalogu. Prospekt w naszej ocenie prezentuje na dzień dzisiejszy wszystkie informacje niezbędne do podejmowania decyzji inwestycyjnych dotyczących Praw do Akcji serii C.

Nie są uzasadnione gwałtowne wyprzedaże praw do akcji. Spółka w opinii zarządu ma dobrą sytuację finansową oraz bardzo dobre perspektywy rozwoju.

Jeszcze raz stanowczo podkreślamy, że jakiekolwiek działania dotyczące spółki Montochem S.A. nie mają żadnego wpływu na odpowiedzialność Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A. za te działania. Sprawa tocząca się wobec Montochem S.A. nie ma wpływu na osiągane przez CASH FLOW S.A. wyniki finansowe ani na dalsze perspektywy jej działalności.

Igor Kazimierski, Grzegorz GniadyZarząd Domu Obrotu Wierzytelnościami CASH FLOW S.A."

Artykuł, do którego odnoszą się oba oświadczenia, możecie Państwo znaleźć tutaj.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Oświadczenia władz Cash Flow dotyczące artykułu w "Pulsie Biznesu"