Oświadczenie „Pulsu Biznesu”

Redakcja
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

Bonnier Business Polska Sp. z o.o., redaktor naczelny „Pulsu Biznesu” Tomasz Siemieniec oraz Jarosław Królak oświadczają, że w materiałach prasowych dziennika „Puls Biznesu” pod tytułami „Komornik puka do drzwi Biedronki” oraz „Biedronka wyciąga rękę do zgody z brandagencją”, z 17 października 2012 r. i 18 października 2012 r., na skutek błędu opublikowane zostały niepotwierdzone informacje dotyczące sporu Jeronimo Martins Polska S.A. z Rowe & Partners Ltd. W wyniku powyższego zmuszeni jesteśmy oświadczyć, że:

1. Spór pomiędzy Jeronimo Martins S.A. a Rowe & Partners Ltd. nie dotyczy zapłaty kwoty kilkudziesięciu milionów złotych i nie zostało potwierdzone, że Jeronimo Martins Polska S.A. zwleka z zapłatą tej kwoty na rzecz Rowe & Partners Ltd. od marca 2012 r.

2. Postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie o zabezpieczeniu roszczeń nie przewiduje zajęcia w sklepach Biedronka produktów w postaci sprzętu RTV i AGD.

3. Jeronimo Martins Polska S.A. nie nakazywało swoim pracownikom niewpuszczania komornika do sklepu Biedronka przy ulicy Dolnej 3 w Warszawie.

Ponieważ w wyżej wskazanych sprawach informacje „Pulsu Biznesu” okazały się nieprawdziwe, w porozumieniu z Jeronimo Martins Polska S.A. publikujemy niniejsze oświadczenie i wyrażamy ubolewanie z powodu popełnionego błędu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Redakcja

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu