Otworzył wyjście awaryjne przez wrzeszczące dziecko

TR
opublikowano: 21-02-2012, 09:32

Pasażer wietnamskich linii lotniczych, podróżujący obok płaczącego dziecka, otworzył wyjście ewakuacyjne samolotu - informuje magazyn Time.

Szczęśliwie dla Wietnamczyka, samolot był już na ziemi, ale i tak uwolniona została nadmuchiwana zjeżdżalnia ewakuacyjna.

Jak się później okazało inicjatorem całego zajścia była siedząca obok Le Van Thuana matka płaczącego dziecka, która w jak najszybszym czasie pragnęła wydostać się z samolotu. Thuan ani matka nie zdążyli jednak użyć wyjścia ewakuacyjnego, a samolot ze względów bezpieczeństwa nie nadawał się już do lotu powrotnego.

Thuan za nieuzasadnione otwarci drzwi bezpieczeństwa ukarany zostanie grzywną 720 USD. Na tym jednak nie koniec. Koszt złożenia i ponownego napełnienia zjeżdżalni ewakuacyjnej oscyluje w granicach 10 tys. USD, które Thuan będzie zmuszony pokryć.

Przypadek Thuana jest już trzecim w ciągu ostatnich sześciu incydentem, kiedy pasażer Vietnam Airlines, bez  jakiegokolwiek uzasadnienia, zdecydował  się na otwarcie wyjścia bezpieczeństwa.

Pasażer wietnamskich linii lotniczych, podróżujący obok płaczącego dziecka, otworzył wyjście ewakuacyjne samolotu
Pasażer wietnamskich linii lotniczych, podróżujący obok płaczącego dziecka, otworzył wyjście ewakuacyjne samolotu
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane