Panie zainwestują w panie

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 18-10-2017, 22:00

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) chce zachęcić menedżerki do inwestowania w start-upy założone i prowadzone przez panie.

W tym celu realizuje projekt „CrossEuWBA” z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet i jej odpowiednikami we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Słowacji. Od 12 października młode spółki mogą zgłaszać się do udziału w tym przedsięwzięciu. Dla wybranych przez PARP start-upów przewidziano szkolenia i warsztaty dotyczące m.in. tworzenia modelu biznesowego i prezentowania innowacyjnych pomysłów przed inwestorami. Efektem projektu ma być powstanie kobiecych sieci aniołów biznesu, które będą pomagać w realizacji ciekawych pomysłów nie tylko pieniędzmi, ale również poprzez swoją wiedzę, kontakty i doświadczenie. Projekt „CrossEUWBA” jest finansowany z unijnego programu Horyzont 2020. Więcej informacji: www.parp.gov.pl/crosseuwba.

WAŻNA DATA

5.11 Do tego dnia można zgłaszać się do udziału w sesji pitchingowej w ramach projektu „CrossEUWBA”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu