Park narodowy potrzebuje bali

[KA]
opublikowano: 26-01-2012, 00:00

Złap kontrakt

Wigierski Park Narodowy z siedzibą we wsi Krzywe pod Suwałkami szuka firmy, która wykona a następnie ustawi na terenie parku na stopach betonowych 73 tablice informacyjne oparte na balach okrągłych z drewna iglastego oraz 12 zadaszonych wiat ze stołami i ławami do siedzenia.

Termin montażu tablic upływa w połowie czerwca 2012 r., na wiaty park jest gotów poczekać dwa miesiące dłużej. Park uprzedza przy tym, że zamawiane konstrukcje mają być często instalowane w miejscach uniemożliwiających dojazd samochodem.

Dlatego zaleca dowóz ich ciągnikiem z przyczepą. Minimalny okres gwarancji na wykonane konstrukcje wynosi trzy lata. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia polegające na montażu w terenie drewnianych elementów małej architektury — wiat, pomostów, platform widokowych, tablic informacyjnych — o wartości nie mniejszej niż 50 tys. zł.

WAŻNA DATA

15.02

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Ich jawne otwarcie nastąpi pięć minut później.

Kontakt:

Marek Wrona, starszy inspektor ds. remontowo-budowlanych tel.: 601-917 567 e-mail: marekw2@vp.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [KA]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Park narodowy potrzebuje bali