Parkridge rozpoczął budowę w Piotrkowie

AYA
opublikowano: 16-10-2007, 00:00

Brytyjski deweloper Parkridge wmurował kamień węgielny pod centrum handlowe Focus Park w Piotrkowie Trybunalskim.

Brytyjski deweloper Parkridge wmurował kamień węgielny pod centrum handlowe Focus Park w Piotrkowie Trybunalskim.

Jednym z partnerów Parkridge przy realizacji tego projektu jest piotrkowska firma Emerson, jeden z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych oraz inwestor Logistic City Piotrków Distribution Center.

Drugim współpracownikiem została firma Lambert Smith Hampton, specjalizująca się w roli inwestora zastępczego oraz doradztwie z zakresu m.in. nieruchomości handlowych, oraz w profesjonalnym doradztwie inwestycyjnym. Piotrkowski Focus Park liczyć będzie 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której rozlokowanych zostanie około 120 sklepów. Autorem koncepcji architektonicznej jest współpracująca z deweloperem pracownia MOFO.

To drugie centrum handlowe w Piotrkowie. Do dwukrotnego powiększenia i modernizacji swojego obiektu (liczącego obecnie 17,4 tys. mkw. powierzchni) przygotowuje się Echo Investment. Główni najemcy to: Carrefour i Nomi.

O deweloperze

Parkridge Retail Poland działa w Polsce od 2003 r. Zajmuje się budową galerii handlowych Focus Park w miastach liczących od 100 do 400 tys. mieszkańców. Pierwszy polski obiekt został otwarty w Rybniku w 2007 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu