Paryż: Łodzie podwodne dla milionerów

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 19-03-2006, 16:53

Żądni nowych wrażeń milionerów mogą kupić miniaturowe, luksusowo wyposażone łódzie podwodne. Produkuje je firma należąca do francuskiego inżyniera, byłego agenta wywiadu.

Żądni nowych wrażeń milionerów mogą kupić miniaturowe, luksusowo wyposażone łódzie podwodne. Produkuje je firma należąca do francuskiego inżyniera, byłego agenta wywiadu.

Hervé Jaubert doszedł do wniosku, że milionerzy zaczynają się nudzić. Wszyscy mają już luksusowy jacht, najdroższe sportowe samochody i prywatny samolot odrzutowy. Trzeba było za wszelką cenę wymyślić dla nich nową zabawkę. Stąd pomysł produkowania łodzi podwodnych.

Hervé Jaubert dostosował się do swojej klienteli: nabywcy mogą nie tylko kupić jeden z proponowanych modeli, ale również zamówić dodatkowe wyposażenie i wystrój. Jeden z milionerów zażądał w swojej łodzi klimatyzacji i ją dostał. Inny chciał mieć fotele z najlepszej skóry i jego życzenie zostało oczywiście spełnione.

Firma Hervé Jauberta istnieje zaledwie od roku, a już ma zamówienia na 130 milionów dolarów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane