Paweł Majcher nowym prezesem Polskiego Radia Wrocław

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-07-2006, 17:33

31-letni Paweł Majcher został nowym prezesem Polskiego Radia Wrocław. Zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego szefa rozgłośni Stanisława Pelczara. Majcher powiedział PAP, że nie ma tremy przed objęciem stanowiska, ale "jest to dla niego duże wyzwanie".

31-letni Paweł Majcher został nowym prezesem Polskiego Radia Wrocław. Zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego szefa rozgłośni Stanisława Pelczara. Majcher powiedział PAP, że nie ma tremy przed objęciem stanowiska, ale "jest to dla niego duże wyzwanie".

Majcher ukończył Wydział Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego. W mediach pracuje od 9 lat. Zaczynał we wrocławskiej rozgłośni Eski. Później przeszedł do Polskiego Radia Wrocław. Współpracował także z regionalnym oddziałem Telewizji Polskiej we Wrocławiu. W kwietniu tego roku przeniósł się do programu 1 Polskiego Radia w Warszawie.

"Jeszcze dzisiaj rano miałem dyżur w +Jedynce+, a teraz się pakuję i wracam do Wrocławia. Nawet się nie spodziewałem, że wrócę do Wrocławia, a tym bardziej tak szybko" - powiedział PAP Majcher. Przyznał, że nie ma tremy przed objęciem nowego stanowiska, ale "jest to dla niego duże wyzwanie", tym bardziej, że - jak podkreśla - jest najmłodszym prezesem w Polskim Radiu Wrocław, jaki do tej pory zasiadał na tym stanowisku, a może i w całym Polskim Radiu.

Nowy prezes podkreśla, że zna dobrze problemy Polskiego Radia Wrocław i zna też niemal wszystkich pracowników rozgłośni. "Myślę, że ta wiedza tylko mi pomoże w prowadzeniu radia. Nie będę musiał poznawać firmy od nowa, wdrażać się" - zaznaczył.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu