Paweł Zdort partnerem współzarządzającym warszawskiego biura Weil, Gotshal & Manges

  • Materiał partnera
opublikowano: 04-06-2018, 15:28
aktualizacja: 04-06-2018, 15:30

Z przyjemnością informujemy, że Paweł Zdort został powołany przez Komitet Zarządzający Weil, Gotshal & Manges na stanowisko partnera współzarządzającego warszawskiego biura Weil. Paweł Zdort wesprze na tym stanowisku Pawła Rymarza, który pełni funkcję partnera zarządzającego od 1998 roku.

Paweł Zdort
Zobacz więcej

Paweł Zdort

Paweł Zdort jest związany z warszawskim biurem Weil od ponad 22 lat. Zyskał renomę wybitnego specjalisty w zakresie transakcji fuzji i przejęć, private equity oraz rynków kapitałowych. Wśród jego klientów są spółki prywatne i publiczne, fundusze private equity, subemitenci oraz inni klienci instytucjonalni z różnych sektorów gospodarki. Ma bogate doświadczenie w dziedzinie corporate governance oraz w sprawach związanych z obroną spółek przed wrogimi przejęciami.

Paweł Zdort jest od wielu lat uznawany w międzynarodowych rankingach rynku prawniczego, takich jak Chambers & Partners, The Legal 500, IFLR1000, PLC Which Lawyer?, Expert Guides i Best Lawyers, a także w krajowych rankingach prowadzonych przez dziennik Rzeczpospolita oraz przez polską edycję miesięcznika Forbes za jednego z najlepszych prawników w Polsce w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć, private equity oraz rynków kapitałowych. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu