Pawlak: Poparcie dla budżetu zależy od uwzględnienia spraw społecznych

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 05-01-2006, 10:47

Waldemar Pawlak uzależnił poparcie PSL-u dla budżetu od uwzględnienia w nim spraw społecznych. W Salonie Politycznym Trójki prezes PSL zwrócił uwagę, że według jego wiedzy w komisjach sejmowych budżet nabiera takiego właśnie, społecznego charakteru.

Waldemar Pawlak uzależnił poparcie PSL-u dla budżetu od uwzględnienia w nim spraw społecznych. W Salonie Politycznym Trójki prezes PSL zwrócił uwagę, że według jego wiedzy w komisjach sejmowych budżet nabiera takiego właśnie, społecznego charakteru.

Waldemar Pawlak podkreślił, że PSL będzie oceniało konkretne projekty Prawa i Sprawiedliwości. Powiedział również, że skoro PiS wybrał wariant gabinetu mniejszościowego nie należy ubiegać się o stanowiska w rządzie, lecz współpracować w Sejmie. Dodał, że jego partia nie zamierza bezwarunkowo popierać rządu. Nie będzie jednak również straszyć jego odwołaniem. Według Waldemara Pawlaka w obecnej sytuacji należy liczyć się z możliwością przeprowadzenia wcześniejszych wyborów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane