Pekaes otwiera nowy oddział

MIB
opublikowano: 23-08-2007, 00:00

Pekaes inwestuje w swoją ofertę drobnicową. Właśnie otworzył nowy oddział w Krakowie.

Pekaes inwestuje w swoją ofertę drobnicową. Właśnie otworzył nowy oddział w Krakowie.

W strategii na lata 2007-09 operator zapowiedział optymalizację i rozbudowę sieci krajowej. Kolejnym krokiem do realizacji tych celów jest otwarcie terminalu w Krakowie, który pozwoli firmie skrócić czas obsługi zleceń drobnicowych dla klientów z południa Polski i zwiększyć liczbę obsługiwanych ładunków.

— Produkt drobnicowy to gwiazda naszej oferty. Ładunki całopojazdowe nadal są pierwszą linią naszego biznesu, ale drobnicowe rosną dynamicznie, dlatego będziemy pomagać temu wzrostowi zarówno ustawieniem procesów operacyjnych, jak i rozbudową sieci — mówi Jacek Przybyłowski, wiceprezes zarządu i dyrektor sprzedaży i marketingu Pekaes.

Kraków to już 15. kluczowa lokalizacja Pekaesu. Operator dysponuje obiektami operacyjnymi w Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Toruniu, Białymstoku, Słubicach, Śremie, w podwarszawskim Błoniu, w Łodzi, Lublinie, Kielcach, Trzebnicy, Czechowicach-Dziedzicach i Rzeszowie. Większość z nich składa się z terminalu drobnicowego i obiektu logistycznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu