Pekao SA jest przewidywalne

Dariusz Karolak
opublikowano: 16-09-2002, 00:00

Tydzień nie przyniósł większych zmian i upłynął pod znakiem konsolidacji po wzrostach z drugiej połowy VIII. Byki czegoś jednak dokonały. Udało się im wybić w górę z flagi i wykonać ruch powrotny do górnego jej ograniczenia, 85. Logicznym następstwem tego wydarzenia powinien być atak na opór 91,4 zł odpowiadający szczytowi z 27 VIII. Średnia tygodniowa VAMA10 rośnie nieprzerwanie od 4 tygodni. Ponieważ nigdy w historii notowań PEO nie rosła ona nigdy krócej niż 12 tygodni, wydaje się, że bank ten może spłatać figla grającym na jego zniżkę inwestorom. Cykl z pewnością zaznaczy swój wpływ, ale może dokonać tego za pomocą jakiegoś lokalnego dna na wyższym poziomie. Konsolidacja pozwoliła ochłodzić się nieco przegrzanym dziennym oscylatorom.

Dzienny i tygodniowy Kagi utrzymują sygnały kupna.Dobrym pomysłem może okazać się kupno przy cofnięciach do tygodniowej VAMA10, 84,2. Po pokonaniu 91 zł, zasięg wzrostów wynikający z równości fal wyniesie 102,5.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu