Pemug <PMUG.WA> odwołanie i powołanie prokurenta spółki

03-11-2003, 16:56

Pemug <PMUG.WA> odwołanie i powołanie prokurenta spółki ODWOŁANIE I POWOŁANIE PROKURENTA SPÓŁKI
Raport bieżący nr 50/2003
Zarząd Przedsiębiorstwa Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach informuje, iż otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego w Katowicach z dnia 23 października 2003 r. o wopisaniu do Krajowego Rejestru Sądowego danych o odwołaniu przez Zarząd Spółki prokury udzielonej p. Annie Brzozowskiej oraz o udzieleniu przez Zarząd prokury pani Annie Karmańskiej.
Odwołanie prokury p. Annie Brzozowskiej pełniącej obowiązki dyrektora ekonomiczno-finansowego, głównego księgowego nastąpiło w wyniku odejścia ww. z "Pemug" S. A.
Nowo powołany prokurent p. Anna Karmańska pełni w spółce funkcję dyrektora ekonomiczno-finansowego, głównego księgowego. Urodzona w 1973 roku jest z wykształcenia mgr inż. informatykiem (absolwentka Politechniki Śl. w Gliwicach). Ukończyła podyplomowe studia w zakresie rachunkowości na Akadewmii Ekonomicznej w Katowicach. W latach 1997-2000 była pracownikiem Controlmatic Sp. z o. o. Katowicach (główny księgowy), następnie Biura Usług i Rachunkowości i Finansów MW "RAFIN" (aplikant), a od 27 marca 2003 roku Zakładu Produkcji Przemysłowej "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o. (dyrektor ekonomiczno-finansowy, główny księgowy). Od 28 sierpnia 2003 r. zatrudniona w "Pemug" S. A.
P. Anna Karmańska nie wykonuje działalności konkurencyjnej wobec "Pemug" S. A.
Data sporządzenia raportu: 03-11-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Pemug &lt;PMUG.WA&gt; odwołanie i powołanie prokurenta spółki