Pemug <PMUG.WA> ogłoszenie strajku w jednostce zależnej Zakład Produkcji Przemysłowej "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o.

Piotr Kuczyński
opublikowano: 19-09-2003, 16:05

Pemug <PMUG.WA> ogłoszenie strajku w jednostce zależnej Zakład Produkcji Przemysłowej "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o. OGŁOSZENIE STRAJKU W JEDNOSTCE ZALEŻNEJ ZAKŁAD PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ "PEMUG KONSTRUKCJE" SP. Z O. O.
Raport bieżący nr 39/2003
Zarząd Przedsiębiorstwa Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach informuje, że w dniu 18 września 2003 r. w ramach procedury sporu zbiorowego rozpoczął się strajk w jednostce zależnej "Pemug" S. A. - Zakładzie Produkcji Przemysłowej "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o.w Katowicach-Ligocie. Przyczyną akcji strajkowej jest zaleganie przez pracodawcę z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników.
Zarząd "PEMUG KONSTRUKCJE" Sp. z o. o. w dniu 7 maja 2003 r. złożył wniosek w Sądzie Rejonowym w Katowicach o otwarcie postępowania układowego. Postanowienie Sądu w tej sprawie nie zostało dotąd wydane.
Data sporządzenia raportu: 19-09-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Kuczyński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu