Czytasz dzięki

Perfekcyjny makijaż pod okiem eksperta

opublikowano: 28-03-2019, 22:00

Po ubiegłorocznym sukcesie Sephora poszerzyła w 2019 r. ofertę bezpłatnych, grupowych warsztatów Beauty Classes o nowe usługi — warsztaty z ekspertami partnerskich marek.

Już w styczniu odbyły się spotkania z makijażystami marki Fenty Beauty by Rihanna, a przed nami kolejne spotkania z markami Givenchy, Smashbox i Clinique. W trakcie godzinnego spotkania każda uczestniczka Beauty Classes Warsztatów z Markami może się nauczyć samodzielnego wykonania wybranego makijażu, jednocześnie testując bestsellery i nowości sezonu marki.

W warsztacie uczestniczy od 4 do 6 osób. To doskonała okazja do ciekawego spędzenia czasu z przyjaciółkami, mamą czy córką, ale też sposób na poznanie nowych technik makijażowych pod opieką ekspertów.

Spotkania prowadzone są w wybranych perfumeriach w całej Polsce. Informacje o nadchodzących warsztatach i zapisy odbywają się przez Beauty Booking na http://sephorapolska. sephora.pl. Trzeba wybrać perfumerię i wśród dostępnych usług wybrać Beauty Classes.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane