Peugeot chwali współpracę z wypożyczalnią aut Express

DI
opublikowano: 14-01-2010, 15:32

W pierwszych dniach wprowadzenia oferty wynajmu Peugeot 207 za 70 zł dziennie zamówiono prawie wszystkie dostępne samochody.

Od kilku tygodni klienci zainteresowani wynajmem samochodów mają możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty wypożyczenia Peugeot 207. Specjalną ofertę na limitowaną serię tego modelu przygotowała firma Peugeot Polska wraz z sieciową wypożyczalnią samochodów Express.

- Peugeot 207 za 70 zł brutto dziennie z jednorazową opłatą przygotowawczą w kwocie 50 zł lub przy wynajmie na pół roku za 1299 zł netto miesięcznie – to najbardziej elastyczna oferta wynajmu dla firm na rynku – wyjaśnia Hubert Laszczyk, prezes firmy Express.

Pilotażowy projekt objął 20 samochodów tej klasy. Już w pierwszych dniach ogłoszenia oferty wszystkie pojazdy zostały wypożyczone na pierwszy miesiąc.

- Obecnie z wynajmu samochodów Peugeot 207 korzysta już kilka firm, które zdecydowały się na wypożyczenie aut w wariancie wynajmu średnioterminowego na kilka najbliższych miesięcy.  Jest to doskonały start i jednocześnie zapowiedź efektywnej współpracy pomiędzy Peugeot Polska i spółką Express – dodaje Hubert Laszczyk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane