PewDiePie jako pierwszy ma ponad 80 mln subskrypcji na Youtube

opublikowano: 07-01-2019, 13:55

Szwedzki wideobloger PewDiePie jako pierwszy osiągnął ponad 80 mln subskrypcji na Youtube, donosi The Independent.

Kanał, którego autorem jest Felix Kjellberg, czyli PewDiePie, wciąż jest lepszy pod względem liczby subskrypcji niż stworzony przez indyjski T-Series, o którym mówiło się iż stanie się wkrótce liderem.

Zobacz więcej

youtube.com

T-Series, to jedna z największych w Indiach wytwórni muzycznych. Na początku ubiegłego roku roku miała 30 mln subskrybentów na Youtube. W miarę upływu roku ich liczba szybko rosła i w połowie listopada T-Series miał już 70,1 mln subskrybentów wobec 70,5 mln rywala. Kampania zwolenników szwedzkiego geeka gier wideo i żartownisia spowodowała, że znów uciekł on konkurentowi. T-Series ma obecnie 79,25 mln subskrypcji.

- Naprawdę nie obchodzi mnie T-Series, zupełnie nie, ale myślę, że jeśli Youtube zmieni się w sposób, w którym będzie bardziej korporacyjny, wtedy coś innego zajmie jego miejsce. Myślę, że ludzie bardzo lubią ten rodzaj komunikacji, myślę, że coś innego się pokaże, jeśli okaże się zbyt korporacyjny – skomentował PewDiePie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, The Independent

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu