PIA dąży do poziomu 7,25 zł

Dariusz Karolak
opublikowano: 14-11-2001, 00:00

Poniedziałek wyjaśnił zagadkę powodu obserwowanej od 31 X akumulacji Piaseckiego. Okazuje się, że spółką jest zainteresowanych trzech zagranicznych inwestorów. Oznacza to, że konieczne będzie ogłoszenie wezwania, chyba, że to kolejny uzasadniony przypadek, w którym przeniesienie będzie mogło nastąpić poza obrotem.

Można stwierdzić, że byki odniosły istotne zwycięstwo przełamując za pomocą okna hossy opór 16-miesięcznej linii bessy na wykresie wolumenowym. Linia ta znajdująca się przy 7,1 wyznacza teraz silne krótkoterminowe wsparcie, które będzie się łagodnie obniżało. Nie należy się jednak spodziewać, by kurs opadł poniżej szczytu z 5 XI, 6,7 zł. Analiza wskaźnikowa potwierdza silną średnioterminową hossę. Pokonanie szczytu z 28 VIII, 7,25 otwiera drogę do szczytu z końca maja, 8,25 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / PIA dąży do poziomu 7,25 zł