Czytasz dzięki

Pierwsze dotacje na wynalazki

SACH
opublikowano: 19-07-2012, 00:00

SPOTKANIE

Od 27 sierpnia polscy przedsiębiorcy po raz pierwszy będą mogli składać wnioski o dotacje na wprowadzanie w swoich firmach wynalazków. Aby jednak zdążyć ze wszystkimi procedurami, przygotowania trzeba zacząć już dziś. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące pilotażowego konkursu „Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku w działalności gospodarczej”.

Odbędzie się ono 1 sierpnia w Warszawie. Uczestnicy spotkania poznają m.in. ogólne zasady konkursu, składania wniosków i ich oceny. Dowiedzą się także, na jakie wydatki mogą uzyskać zwrot z UE. Rejestracja na spotkanie będzie prowadzona do 30 lipca, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia listy zgłoszeń. Więcej informacji udziela Amanda Korczak, tel.: +22 379-23-09, e-mail: amanda. korczak@kdkinfo.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane