Pierwszy budynek Resi4Rent dostał pozwolenie na użytkowanie

opublikowano: 18-09-2019, 11:58

Resi4Rent, pierwsza instytucjonalna, prywatna platforma mieszkań na wynajem w Polsce, dostała pozwolenie na użytkowanie swojego pierwszego budynku przy ul. Rychtalskiej we Wrocławiu.

W budynku są 302 lokale, zanim pojawią się tam najemcy, konieczne będzie jeszcze wykończenie i umeblowanie kuchenne (za dopłatą miesięczną można otrzymać także resztę mebli).

Z pozwoleniem:
Z pozwoleniem:
Budynek Resi4Rent otrzymał pozwolenie na użytkowanie.
ARC

- Zaczynamy działać na pełnych obrotach. Wkrótce przekażemy klientom klucze(...)  Zainteresowanie klientów możliwością zamieszkania w naszym pierwszym budynku potwierdza, że zapotrzebowanie długoterminowy wynajem mieszkań w Polsce jest bardzo duże. Nie jest to dla nas zaskoczenie, bo coraz więcej mieszkańców miast nie chce się wiązać z konkretnym miejscem, a jednocześnie chce mieszkać wygodnie i blisko najważniejszych punktów w mieście – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Jak dodaje, klientom proponowane są umowy na co najmniej 12 miesięcy. 

Do końca tego roku Resi4Rent odda do użytku i zacznie wynajmować projekt przy ul. Wodnej w Łodzi (220 mieszkań), a w przyszłym roku - kolejną inwestycję we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej (270 mieszkań) oraz w stołecznych Browarach Warszawskich (450 mieszkań). W ramach rocznej umowy najmu możliwa będzie zmiana mieszkania na większe, mniejsze czy w innej lokalizacji.

Resi4Rent, spółka, w której 30 proc. udziałów ma Echo Investment, ma w budowie siedem projektów na 2,1 tys. lokali, a dodatkowo 4 tys. w fazie zaawansowanego planowania. 

Za 2-3 lata platforma ma zarządzać pulą 5-7 tys. mieszkań.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane