PKP Intercity proszą o rezygnację z podróży

  • PAP
opublikowano: 17-03-2022, 10:20
aktualizacja: 17-03-2022, 10:40

W związku z awarią rządzeń sterowania ruchem PKP Intercity proszą pasażerów o rozważenie rezygnacji z podróży w czwartek, 17 marca — poinformował przewoźnik w mediach społecznościowych.

„W związku z występującymi na sieci kolejowej usterkami urządzeń sterowania odpowiedzialnymi za prowadzenie ruchu kolejowego prosimy o rozważenie rezygnacji z podróży naszymi pociągami 17 marca br. Pasażerowie otrzymają zwrot kosztów za bilet bez potrącenia odstępnego” — napisały PKP Intercity na Twitterze.

Mogą występować duże opóźnienia w kursowaniu pociągów, mogą być one kierowane na inne trasy, a za pociągi, które nie będą mogły ruszyć, wprowadzona zostanie komunikacja autobusowa.

Przewoźnik poinformował też, że działa specjalny zespół złożony z przedstawicieli zarządcy infrastruktury i przewoźników, by na bieżąco organizować ruch. Na stacjach i przystankach podawane są komunikaty o bieżącej sytuacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane