PKP PR: W nocy 29/30 października pociągi staną na godzinę

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-10-2005, 16:16

W nocy z 29 na 30 października pociągi spółki PKP Przewozy Regionalne staną na godzinę, by dostosować rozkład jazdy do czasu środkowoeuropejskiego.

W nocy z 29 na 30 października pociągi spółki PKP Przewozy Regionalne staną na godzinę, by dostosować rozkład jazdy do czasu środkowoeuropejskiego.

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki o godzinę. 31 pociągów pospiesznych PKP Przewozy Regionalne o godz. 3.00 czasu wschodnioeuropejskiego zatrzyma się na godzinę, by wyruszyć w dalszą drogę o godz. 3.00 czasu środkowoeuropejskiego - poinformował przewoźnik w komunikacie przesłanym PAP.

Przewoźnik wydłużył czas obowiązywania biletu turystycznego w najbliższy "długi weekend". Bilet turystyczny, przeznaczony dla osób podróżujących w weekendy, będzie obowiązywał od godz. 18.00 28 października do godz. 6.00 2 listopada. Pociągi zostaną wzmocnione dodatkowymi wagonami.

Jak podał przewoźnik, bilet ten umożliwia podróżowanie bez ograniczeń pociągami PKP Przewozy Regionalne do wszystkich miejsc w Polsce.

Zmiany czasu dotyczą również kilku nocnych pociągów spółki PKP Intercity. Również ten przewoźnik zapowiada, że dostosuje czas przejazdu tych pociągów do zmiany czasu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane