Platforma pomoże w wyborze programu

DCZ
opublikowano: 24-04-2009, 00:00

Zainteresowani studiami MBA mogą skorzystać z wyszukiwarki, która umożliwia porównanie ofert uczelni.

Zainteresowani studiami MBA mogą skorzystać z wyszukiwarki, która umożliwia porównanie ofert uczelni.

Studia MBA coraz częściej stają się w Polsce obowiązkową "stacją" na drodze do zawodowego sukcesu menedżera. Wybór odpowiedniego programu nie należy jednak do łatwych. Może w tym pomóc specjalna platforma internetowa: www.MBAEvent.pl. Jej twórcy zamieścili na niej prezentacje 14 programów MBA, a także specjalnie skonstruowaną wyszukiwarkę, umożliwiająca zestawienie i porównanie poszczególnych ofert.

Twórcy platformy reklamują ją jako miejsce, w którym wszystkie osoby myślące o kształceniu i zwiększaniu swojej wartości na rynku pracy, mogą znaleźć informacje o ofercie programów studiów MBA dostępnych na polskim rynku. Wśród najważniejszych informacji, jakie można znaleźć na platformie, są m.in. szczegółowe opisy przedmiotów, informacje o kadrze dydaktycznej, zasady rekrutacji i finansowania nauki.

Oprócz prezentacji studiów i wyszukiwarki umożliwiającej zestawianie poszczególnych programów, na stronie są również dostępne artykuły poświęcone MBA, opinie absolwentów różnych programów oraz test sprawdzający predyspozycje kandydata.

Dodatkową atrakcją MBA--Event jest możliwość wygrania 5 tys. zł dofinansowania do wybranego przez kandydata programu MBA.

Od dzisiaj na stronie www.MBAEvent.pl dostępne będą pytania konkursowe. Pierwszy etap rywalizacji będzie dotyczył znajomości programów szkół, które prezentują się na stronie, natomiast drugi — wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu. Zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska najwięcej punków z obu etapów. Ogłoszenie wyników — 29 maja 2009 r. Organizatorem jest Grupa Pracuj.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu