Plus GSM zwycięzcą siatkowych rozgrywek

Agnieszka Ostojska
07-12-2000, 00:00

Plus GSM zwycięzcą siatkowych rozgrywek

Pierwsza liga siatkówki ma już za sobą finał rundy jesiennej. 4 grudnia rozegrano mecze o pierwsze miejsca. O trzecią lokatę walczyły drużyny Antalu i TP SA. Zdecydowana siedmiopunktowa przewaga reprezentacji Antalu utrzymała się przez cały mecz.

Najciekawszym spotkaniem ostatniego tygodnia był ścisły finał siatkówki, w którym spotkały się drużyny operatorów sieci komórkowych Plus GSM (na zdjęciu) i Era GSM. Pierwszy set był pomyślny dla Ery, wygrała go dwoma punktami. Reszta spotkania należała jednak do Plusa. Mimo szczerych chęci reprezentanci Ery nie zdołali powtórzyć sukcesu pierwszego seta i pozostałe dwa przegrali 13 do 25 i 10 do 15.

Zawodnicy Plusa byli lepiej przygotowani kondycyjnie i technicznie. W przeciwieństwie do drużyny Ery w grze Plusa widać było przemyślaną strategię. Swój sukces drużyna w dużej mierze zawdzięcza trenerowi, którego zresztą po zwycięskim meczu zawodnicy nie omieszkali wyściskać. Mecz był bardzo zacięty i świadczył o olbrzymim zaangażowaniu obu drużyn.

W drugim tygodniu grudnia odbędą się następne mecze finałowe. Tym razem w szranki staną pierwszoligowe drużyny koszykówki i piłki nożnej.

Reprezentacje grające w drugiej i trzeciej lidze rozpoczną spotkania finałowe w następnych tygodniach. AO

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Ostojska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Plus GSM zwycięzcą siatkowych rozgrywek