Po jednym chętnym na dokończenie P1

GSU
opublikowano: 22-10-2017, 22:00

Przetargi

Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia otworzyło oferty w przetargu na dokończenie Elektronicznej Platformy Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (tzw. P1).

Okazało się, że w każdej z dwóch części przetargu jest tylko jedna oferta. W pierwszej części zamówienia ofertę złożyło tylko konsorcjum S&T i EC2. Łączna cena brutto oferty to 34,73 mln zł. Jedna roboczogodzina została wyceniona na 105,78 zł, a cena brutto za jeden punkt funkcyjny to 1586,7 zł. W drugiej części zamówienia także wpłynęła jedna oferta. Złożyło ją konsorcjum Pentacomp Systemy Informatyczne i JWA.

Łączna cena zaproponowana za wykonanie zamówienia to 18,44 mln zł brutto. Jedna roboczogodzina została wyceniona na 118,99 zł, a cena brutto za jeden punkt funkcyjny na 2379,8 zł. Wcześniej przetargiem zainteresowane były m.in. Comarch i Asseco. Firmy te składały odwołania do treści zamówienia. Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył 73,75 mln zł brutto, w tym 46,96 mln zł na pierwszą cześć i 46,79 mln zł na drugą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane