Po ostatniej prostej

Mira Wszelaka
opublikowano: 15-12-2006, 00:00

W niedzielę ostatni raz w tym roku poszła w górę służewiecka bomba.

Mimo mżawki humory dopisywały — zwłaszcza laureatom tegorocznego sezonu, których od wielu lat nagradza redakcja „Życia Warszawy”. Tym razem nawięcej nagród trafiło do Józefa Siwoni, który został trenerem roku. Prowadzona przez niego stajnia Damis wygrała najwięcej gonitw pozagrupowych (najlepsze konie: Hipoliner, Night Expres — zwycięzca Wielkiej Warszawskiej oraz Vedea).

Józef Siwonia otrzymał także specjalną nagrodę prezesa wyścigów za największą liczbę wygranych gonitw za granicą, m.in. w Szwecji, Austrii i na Słowacji. To nie koniec. Koniem roku został należący do Damisu i trenowany przez Józefa Siwonię Hipoliner (drugi w Derbach, trzeci w Wielkiej Warszawskiej oraz zwycięzca m.in. nagrody Rulera i Iwnej). Właścicielem roku został Damis, natomiast dżokejem roku — Aleksander Reznikow z 65 wygranymi gonitwami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mira Wszelaka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu