Pod patronatem "PB" Zacznij biznes

DCZ
opublikowano: 30-04-2010, 08:08

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan i sieć Aniołów Biznesu Lewiatan Business Angels ogłosiły konkurs na biznesplany Zacznij.biz.

Jego uczestnicy zgłosili projekty biznesowe, które następnie będą dopracowywane przez grupę ekspertów.
Teraz uczestnicy konkursu biorą udział w warsztatach, które pomagają im opracować biznesplan i przygotować ich do prezentacji projektów. W ostatni weekend odbyło się innowatorium Sztuka prezentacji. Dla finalistów konkursu Zacznij.biz była to okazja do przygotowania się z umiejętności prezentacji biznesplanów przed inwestorami. Uczestnicy spotkania zostali przeszkoleni także w publicznym przemawianiu, komunikacji interpersonalnej oraz występowaniu przed kamerą i kontaktach z mediami.
Pierwszy dzień warsztatów prowadzili Wojciech Szapiel i Dariusz Brzeziński z Polish Investment Fund. W niedzielę 20 uczestników Zacznij. biz uczyła się konstruować przemówienia, poprawnie gestykulować i przygotowywać argumenty do dyskusji. Innowatorium Sztuka prezentacji było dla uczestników konkursu okazją do przygotowania się do próby generalnej przed finałem: Investors Day. 17 i 18 maja 2010 roku wszyscy uczestnicy trzeciego etapu konkursu spotkają się w siedzibie PKPP Lewiatan, aby zaprezentować swoje projekty przed inwestorami z Lewiatan Business Angels. Ostatni etap - Gala finałowa - odbędzie się 26 maja 2010 r. w siedzibie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Pod patronatem "PB" Zacznij biznes