Podsiadło: W ciągu trzech lat PKO BP odzyska pozycję lidera

(Marek Druś)
05-04-2006, 16:47

PKO BP chce w ciągu trzech lat odzyskać pozycję lidera rynku po tym, gdy utraci ją w wyniku przejęcia przez Pekao Banku BPH, zapowiedział w środę prezes Andrzej Podsiadło cytowany na internetowej stronie agencji Reuters.

PKO BP chce w ciągu trzech lat odzyskać pozycję lidera rynku po tym, gdy utraci ją w wyniku przejęcia przez Pekao Banku BPH, zapowiedział w środę prezes Andrzej Podsiadło cytowany na internetowej stronie agencji Reuters.

- Nie będziemy łatwo składać broni – oświadczył prezes PKO BP. Zapowiedział, że bank chce walczyć o pozycję lidera poprzez wzrost efektywności i własny rozwój. Podsiadło potwierdził wcześniejsze deklaracje, że PKO BP nie planuje obecnie żadnych przejęć w Polsce. Zaznaczył jednak, że kierowany przez niego bank jest zainteresowany akwizycjami w sąsiednich krajach i na Bałkanach.

MD, Reuters.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Podsiadło: W ciągu trzech lat PKO BP odzyska pozycję lidera