Pogodna Warszawianka będzie jeździć Focusem

Agnieszka Ostojska
opublikowano: 07-03-2002, 00:00

Przez prawie cały rok 2001 słuchacze warszawskiego Radia Pogoda wybierali co miesiąc najbardziej pogodnych mieszkańców stolicy. Tytuł Pogodnego Warszawiaka Roku 2001 oraz samochód Ford Focus zdobyła laureatka październikowego plebiscytu — Wanda Wasińska. Do organizowanego przez Radio Pogoda konkursu została zgłoszona przez osoby korzystające z pomocy Ośrodka Usług Opiekuńczo-Socjalnych na warszawskim Nowolipiu. Wanda Wasińska jest jego kierownikiem i zajmuje się organizowaniem czasu wolnego ludziom w podeszłym wieku.

Akcja Pogodny Warszawiak została zainicjowana w kwietniu 2001 r. Mieszkańcy stolicy co miesiąc przyznawali wyróżnienie wyjątkowym osobom, które pojawiły się w ich życiu przypadkowo. O ostatecznym werdykcie zadecydowała kapituła konkursu, w której skład weszli Paweł Piskorski, Adam Halber, Dariusz Janas, Zbigniew Lew Starowicz, Marek Kotański, Wojciech Mann i Krzysztof Materna. Ogłoszenie wyników miało miejsce w stołecznym klubie Dekada. Uroczystość uświetnił koncert zespołów Perfect i Żuki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Ostojska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Pogodna Warszawianka będzie jeździć Focusem