Pojawił się popyt na Softbank

Dariusz Karolak
20-06-2001, 00:00

Pojawił się popyt na Softbank

Softbank zrealizował wczoraj zasięg dolnego wybicia z trójkąta symetrycznego, który utworzył się w okresie 14 III-6 VI (30 zł). Od kilku dni widać elementy podobne do handlu Optimusem sprzed 2 tygodni. Pojawił się popyt, który odstrasza spekulantów składając od czasu do czasu składa tzw. „zatapiające zlecenia sprzedaży”, które studzą każdy przejaw rodzącego się optymizmu i pozwalają na spokojną akumulację. Pojawił się motyw w postaci wycofania projektu zmian z statucie pozwalających emitować akcje bez zgody WZA.

Szkoda, że na pomysł ten nikt nie wpadł wcześniej, tak jakby Softbankowi brakowało źródeł podaży, jak akcje z konwersji obligacji, czy emisja. Niezależnie od wszystkiego Softbank jest najtańszy ze spółek informatycznych z GPW. Wskaźniki są bardzo wyprzedane i już niewielkie wzrosty mogą wywołać falę sygnałów kupna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Pojawił się popyt na Softbank