Połącz biznes z nauką. Wygraj do 40 tys. zł

MBE
opublikowano: 10-04-2012, 00:00

Pracownicy naukowi oraz studenci mają szansę zdobyć sporą sumę na realizację nowatorskiego pomysłu.

Jagiellońskie Centrum Innowacji poszukuje nowatorskiego projektu z branży life science. Zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu Bioidea, w którym wyłoniona zostanie najlepsza koncepcja dotycząca rozwoju pomysłu o potencjale komercyjnym związanego z badaniami naukowymi, wynalazkami, produktami i inicjatywami. Konkurs adresowany jest do pracowników naukowych uczelni i instytutów — doktorów, studentów studiów doktoranckich oraz studentów z kierunków pokrewnych do branży life science, takich jak biotechnologia, chemia, biologia, medycyna, farmacja i innych nauk przyrodniczych. Nagrodą główną dla zwycięzcy jest dofinansowanie projektu kwotą do 40 tys. zł.

— Pieniądze posłużą sfinansowaniu działań związanych z realizacją zwycięskiego projektu. Laureat konkursu otrzyma merytoryczne wsparcie od ekspertów z Jagiellońskiego Centrum Innowacji — mówi Rusłana Krzemińska z Jagiellońskiego Centrum Innowacji.

Eksperci podpowiedzą zwycięzcom, w jakim kierunku rozwinąć projekt, aby móc z powodzeniem wprowadzić go na rynek. Laureatów wyłoni komisja konkursowa złożona z pracowników funduszu JCI Venture, inwestującego w projekty podwyższonego ryzyka z branży life science. Zgłoszenia można wysyłać do 15 maja. Informacje na temat konkursu oraz pełny regulamin można znaleźć na stronie organizatora: www.jci. pl/bioidea.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu