Pollena Ewa bliska końca bessy

Dariusz Karolak
opublikowano: 30-01-2001, 00:00

Pollena Ewa bliska końca bessy

Zwiększająca się aktywność na rynku zapomnianej Polleny Ewy może okazać się wstępem do zakończenia bessy. Od 19 I notujemy podwyższone obroty, co spowodowało, że linia oporu na wykresie wolumenowym znalazła się blisko kursu zamknięcia. Jako filtrem przełamania tej linii można posłużyć się średnią VAMA10 znajdującą się przy 12,40 zł. Ostatnie spadki nie są potwierdzane przez DI+, a MACD dał sygnał kupna przecinając od dołu swoją linię sygnalną.

Zachowanie szybkich oscylatorów jest bardziej powściągliwe. Sygnał kupna utrzymał się tylko na Ultimate, chociaż na ROC widać poprawę w postaci przecięcia od dołu półtoramiesięcznej linii oporu. Potencjalne odbicie wynikające z trwającej krótkoterminowej akumulacji oraz przełamania wyżej nakreślonych oporów nie powinno przekroczyć średniej tygodniowej VAMA10 znajdującej się przy 14,80 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Pollena Ewa bliska końca bessy