Polska nie może zawiesić wpłacania składek do budżetu Unii, co postuluje LPR

Polska nie może zawiesić wpłacania składek do budżetu Unii Europejskiej, ponieważ zaakceptowała je, ratyfikując traktat członkowski. Za niepłacenie w terminie Polsce, podobnie jak innym krajom członkowskim, grożą odsetki - powiedział w środę na briefingu w Brukseli rzecznik Komisji Europejskiej.

Polska nie może zawiesić wpłacania składek do budżetu Unii Europejskiej, ponieważ zaakceptowała je, ratyfikując traktat członkowski. Za niepłacenie w terminie Polsce, podobnie jak innym krajom członkowskim, grożą odsetki - powiedział w środę na briefingu w Brukseli rzecznik Komisji Europejskiej.

book icon
Artykuł dostępny dla subskrybentów i zarejestrowanych użytkowników
REJESTRACJA
SUBSKRYBUJ PB

Chcesz przeczytać ten artykuł? Zarejestruj się!

Subskrypcja PB

Rejestrując się, otrzymasz limitowany dostęp do ograniczonej puli artykułów publikowanych w serwisie pb.pl. W ramach usługi będziemy mogli przesyłać Ci newslettery przygotowane przez redakcję "Pulsu Biznesu". Zawsze możesz zrezygnować z usługi poprzez usunięcie swojego konta z serwisu. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres prenumerata@pb.pl.

Jeżeli chcesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów, zostań naszym subskrybentem.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska). Klauzula informacyjna w pełnej wersji dostępna jest tutaj