Polski inżynier nagrodzony

MWA
opublikowano: 24-12-2009, 00:00

Rada Polskich Inżynierów w Północnej Ameryce i Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów uhonorowały Geralda Paluszka.

Rada Polskich Inżynierów w Północnej Ameryce i Polsko-Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów uhonorowały Geralda Paluszka.

Gerald Paluszek, który pracuje w Boeingu już 35 lat, otrzymał wyróżnienie za wsparcie polskiego i światowego lotnictwa. Jest starszym inżynierem prowadzącym odpowiedzialnym za naprawę i utrzymanie samolotów pasażerskich. Certyfikat Honorowego Uznania wręczono mu podczas obchodów 75-lecia istnienia Stowarzyszenia w Chicago. Polski inżynier zainteresował stowarzyszenie specjalnymi konsultacjami dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Dostarczył naszemu narodowemu przewoźnikowi specjalistycznej i szczegółowej wiedzy przydatnej, gdy LOT zmieniał flotę pod koniec lat 80-tych na samoloty zachodnie. Inżynier jest uważany na całym świecie za czołowego eksperta Boeinga w dzie-dzinie rozwoju użytkowania obiektów lotniczych i napraw samolotów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane