Polskie talenty w Londynie

  • DI
opublikowano: 06-03-2018, 22:00

10 marca w Londynie odbędzie się Polskie Forum Ekonomiczne organizowane przez stowarzyszenie studenckie Polish Business Society.

10 marca w Londynie odbędzie się Polskie Forum Ekonomiczne organizowane przez stowarzyszenie studenckie Polish Business Society. To już siódma edycja wydarzenia, które przyciąga przedstawicieli świata biznesu — w tym sektora finansowego — i polityki. Konferencja będzie okazją do dyskusji o pozycji Polski na arenie międzynarodowej i nakreślenia największych wyzwań, jakie stoją obecnie przed naszym krajem. Jest także zaproszeniem dla polskich studentów z największych brytyjskich uczelni do zwiększenia ich aktywności na rynku polskim — a także do powrotu do kraju. Obecnie za granicą studiuje ok. 48 tys. rodaków, w Wielkiej Brytanii — 18 tys.

— Potrzebujemy z nimi rozmawiać, pokazywać przykłady udanych biznesów w Polsce oraz zachęcać do powrotu. Dzięki takim inicjatywom jak Polskie Forum Ekonomiczne w Londynie możemy pokazać wszystkim kończącym studia na zagranicznych uczelniach, że w Polsce możliwe jest zdobycie interesującej pracy z najlepszymi ekspertami u boku — zaznacza Jacek Poświata, partner zarządzający Bain & Company Polska & CEE, wspierający merytorycznie forum. „Puls Biznesu” objął nad wydarzeniem patronat medialny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane