Pomoc: DHL GF kupi tym więcej obiadów dla dzieci, im więcej przewiezie

MIB
opublikowano: 27-01-2011, 00:00

Operator logistyczny firma DHL Global Forwarding (DHL GF) podpisała umowę z Polską Akcją Humanitarną (PAH). DHL Global Forwarding zaangażuje się w prowadzony przez PAH program Pajacyk i przez rok będzie fundować posiłki dla niedożywionych dzieci.

Zasada współpracy jest prosta. Za każdą przesyłkę wysłaną za pośrednictwem DHL GF firma ufunduje jeden posiłek dla dziecka.

— Biorąc pod uwagę ubiegłoroczną współpracę z klientami, szacujemy, że do końca roku uda się nam ufundować co najmniej 50 tysięcy posiłków — mówi Piotr Iwaniuk, prezes DHL GF.

Angażując się w program Pajacyk, DHL Global Forwarding pragnie również przekonywać swoich klientów i partnerów do takiej formy niesienia pomocy dzieciom. Na stronie internetowej spedytora (www.dhlgf.pl) powstanie zakładka poświęcona akcji, w której na bieżąco będzie można śledzić liczbę posiłków, którą dzięki zrealizowanym przesyłkom udało się już ufundować.

Pajacyk to program dożywiania dzieci w szkołach prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Dzięki ofiarności partnerów i sponsorów w roku szkolnym 2010/2011 organizacja pomaga prawie 1,8 tys. dzieciom ze szkół w całej Polsce, koncentrując się na najuboższych regionach województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i śląskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane