Pomóż pilnować sądu

KA
opublikowano: 18-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia szuka wykonawcy systemu kontroli dostępu w budynku przy ul. Marszałkowskiej 82. Do jego zadań będzie należało położenie okablowania oraz montaż kontrolerów drzwi i czujników zbliżeniowych według przygotowanego już projektu wykonawczego.

Roboty mają być tak prowadzone, by umożliwiać normalną pracę sądu, co w praktyce oznacza, że w poniedziałki mogą zaczynać się po godz. 18, a w pozostałe dni robocze po 16. Prace mogą być też prowadzone w dni wolne. Ich zakończenie musi zaś nastąpić do 20 grudnia 2011 r. Za opóźnienie w wykonaniu kontraktu wykonawca będzie zobowiązany zapłacić zamawiającemu karę umowną w wysokości 2 proc. wynagrodzenia brutto za każdy dzień opóźnienia.

Ubiegający się o zamówienie muszą się wykazać wykonaniem w ciągu ostatnich trzech lata dwóch podobnych zleceń o wartości minimum 200 tys. zł każde. Są także zobowiązani do wniesienia wadium o wartości 6,5 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena.

WAŻNA DATA

2.11

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Ich publiczne otwarcie nastąpi 15 minut później.

Kontakt:

Piotr Marciniak tel.: 22-55 39 114 e-mail: piotr.marciniak@ warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy