Ponowny przetarg na remont komendy

Adam Brzozowski
opublikowano: 23-07-2003, 00:00

Kępno. Komenda Wojewódzka Policji (KWP) w Poznaniu ponowiła przetarg na modernizację Komendy Powiatowej w Kępnie. Pierwszy zakończył się niepowodzeniem, ponieważ 12 ofert, które wpłynęło od firm budowlanych, odrzucono z przyczyn formalnych. Cena najtańszej wyniosła ponad 2,22 mln zł, a najdroższej ponad 3,14 mln zł.

Firmy mogą zgłaszać oferty do 10 września. Inwestycja powinna rozpocząć się w październiku 2003 r. i zakończyć w grudniu 2005 r.

Inną dużą inwestycją KWP jest realizowana od 2000 r. adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim.

— Przedsięwzięcie realizuje lokalna firma Prebed, która miała zakończyć prace w 2003 r., jednak ze względu na brak środków w budżecie KWP potrwają one dłużej. Potrzeba 3 mln zł, wartość inwestycji jest szacowana na 5,62 mln zł. Spodziewamy się zapewnienia środków w budżecie na 2004 r. — mówi Jan Gronek, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Ponowny przetarg na remont komendy