Porsche zaprojektowało pralkę

ŁO, Bloomberg
opublikowano: 20-11-2018, 10:11

Urządzenie ma elegancką srebrną obudowę i zaawansowane zawieszenie antywibracyjne. Zaprojektowane zostało z myślą o wysokich prędkościach.

Taki opis w połączeniu z marką Porsche od razu kojarzy się z kolejnym szybkim coupe. Tym razem mowa jednak o pralce. Nie byle jakiej pralce, bo drogiej (cena w przeliczeniu wynosi około 2,9 tys. USD) i przygotowanej specjalnie na chiński rynek.  

Wyświetl galerię [1/3]

Pralka Panasonic Alpha

ARC

Pralkę Panasonic Alpha stworzyło studio projektowe Porsche, które w swoim portfolio ma również zegarki, torby i inne przedmioty codziennego użytku.  

Agencja Bloomberg informuje, że Chiny są dla Panasonica największym rynkiem poza Japonią. Tamtejsza klasa średnia rośnie w siłę i ma potrzebę obnoszenia się ze swoim bogactwem. Niemieckie wzornictwo i łączność ze smartfonem są tym, za co Chińczycy są gotowi zapłacić.  

Alpha ma szczotkowaną obudowę ze stali nierdzewnej, cyfrowy wyświetlacz, a dzięki połączeniu internetowemu pozwala właścicielom zdalnie załadować detergent. Dostarcza też wiadomość tekstową po zakończeniu prania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy