Posła Gruszkę mogą zastąpić trzej wiceprzewodniczący

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-04-2005, 07:12

Mimo złego stanu zdrowia przewodniczącego komisji śledczej ds. PKN Orlen - Józefa Gruszki, powinna ona nadal działać bez zakłóceń - powiedział w niedzielę PAP Zbigniew Wasserman (PiS).

Mimo złego stanu zdrowia przewodniczącego komisji śledczej ds. PKN Orlen - Józefa Gruszki, powinna ona nadal działać bez zakłóceń - powiedział w niedzielę PAP Zbigniew Wasserman (PiS).

    Jego zdaniem, w czasie choroby posła Gruszki pracami komisji powinni kierować na przemian jej trzej wiceprzewodniczący - on, poseł Andrzej Aumiller i Roman Giertych.

    W niedzielę po południu przewodniczący sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen Józef Gruszka (PSL) z objawami wylewu krwi do mózgu został przewieziony do szpitala i poddany operacji.

    W opinii Wassermana, nieobecność Gruszki nie spowoduje zatrzymania prac komisji śledczej. "Mamy terminarz, mamy świadków, wiemy jak i co robić" - wyjaśnił.  

    "Jeśli zajdzie taka konieczność, komisja wybierze nowego przewodniczącego" - dodał.

    Wasserman nie chciał powiedzieć, z jakiego ugrupowania mógłby pochodzić nowy przewodniczący. Zaznaczył tylko, że on sam nie chciałby ubiegać się o to stanowisko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Posła Gruszkę mogą zastąpić trzej wiceprzewodniczący