Powrót Kredyt Banku

Robert Kurowski
08-03-2004, 00:00

Po dużym spadku kursu w listopadzie 2003 r. (po informowacji o zamiarze utworzenia gigantycznych rezerw na ponad 1,2 mld zł), kurs Kredyt Banku ukształtował wąski trend boczny. Ostatnie wydarzenia wskazują, że po 1,24 mld zł straty w ubiegłym roku, inwestorzy przewidują poprawę wyników banku w roku bieżącym.

Przewaga białych świec w ostatnich tygodniach oraz stopniowy wzrost oscylatorów (RSI) sugerowały, że mimo spodziewanych słabych wyników finansowych kurs powinien wkrótce wzrosnąć. Stało się to faktem w momencie wybicia w ubiegłym tygodniu, kiedy to biała świeca o długim korpusie doprowadziła do zwyżki ponad poziom oporu przy 8,40 zł. W związku z tym, że trend boczny był bardzo wąski (1 zł), kurs w zasadzie już na kolejnej sesji osiągnął minimalny poziom docelowy. W przypadku utrzymania się zwyżki następne poziomy docelowe (oporu) wyznaczyć można przy 9,50 i 10 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Powrót Kredyt Banku