Powrót ponad 2300 pkt

Sebastian Gawłowski
02-11-2005, 00:00

Podczas poniedziałkowej sesji na rynku futures nie zanotowano dużych obrotów. Handel w trakcie sesji zamierał nawet na kilka minut. Zyski zanotowali posiadacze długich pozycji.

Grudniowa seria kontraktów na WIG20 wróciła ponad 2300 pkt. Nastroje wśród graczy lekko się poprawiły, ale sytuacja nadal jest niepewna. Każda informacja ze sfery politycznej lub giełd zachodnich może zachwiać kruchymi wzrostami. Ujemna baza waha się między 35, a 40 pkt. Najbliższy opór to 2320 pkt, ale kluczową barierą jest 2350 pkt. Jej pokonanie znacznie poprawi sytuację kupujących. Najbliższe wsparcie to 2280 pkt. Dopiero dziś poznamy prawdziwy obraz rynku.

Notowania rozpoczęły się znacznym wzrostem o 23 pkt. Pierwsze transakcje zawierano na wysokości 2315 pkt. Poranna część sesji przyniosła stabilizację z lekką przewagą zwyżek. W ten sposób najpopularniejsza seria dotarła do 2323 pkt. Po południu doszło do cofnięcia w okolice otwarcia. Nie wyrządziło to jednak rynkowi większej szkody.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Powrót ponad 2300 pkt