Poznaj Krajowy System Usług

MBE
opublikowano: 16-01-2012, 00:00

Firmy z Poznania i okolic mogą zdobyć wiedzę na temat instytucji dostarczających usług dla MSP.

1 lutego w Poznaniu odbędzie się spotkanie z cyklu Unijna środa w Wielkopolsce. Adresowane jest do przedsiębiorców, którzy chcieliby korzystać z Krajowego Systemu Usług (KSU). Organizuje je Główny Punkt Informacyjny

Funduszy Europejskich w Poznaniu. Zaprasza wszystkie zainteresowane tym tematem osoby. Krajowy System Usług dla MSP to sieć 197 współpracujących ze sobą organizacji dostarczających usług doradczych, informacyjnych, szkoleniowych i finansowych. Swoją ofertę kierują do mikroprzedsiębiorców, małych i średnich firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. W ramach systemu instytucje dostarczają firmom informacje, świadczą usługi proinnowacyjne, udzielają poręczeń kredytów lub pożyczek. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, przy ul. Szyperskiej 14 w sali 318. Rozpocznie się o godz. 14. i planowo potrwa do godz. 16. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby w nim uczestniczyć, powinni zgłosić się telefonicznie. Należy zadzwonić pod numer (61) 626 6192 lub 93. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy informują, że o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, pod numerami telefonów (61) 626 61 93 lub (61) 626 61 92. Spotkanie jest bezpłatne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu