Poznaj najnowsze trendy IT

Dominika Masajło
opublikowano: 16-05-2017, 22:00

Już za kilka dni odbędzie się SAP Executive Forum — jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń dotyczących technologii informacyjnych.

23 i 24 maja przedsiębiorcy oraz eksperci od biznesu w wymiarze cyfrowym zjadą do Warszawy. Przyciągnie ich SAP Executive Forum — wydarzenie o charakterze inspiracyjno-wizjonerskim, którego celem jest zaprezentowanie najnowocześniejszych trendów IT. Będzie mowa m.in. o internecie rzeczy, Machine Learning, Blockchain, Multimodal user experience, Predictive Analytics.

Eksperci powiedzą o tym, jak praktycznie używać tych narzędzi do rozwiązywania określonych problemów biznesowych. Zagadnienia konferencji będą koncentrowały się wokół sfery e-biznesu, co jest zgodne z przewidywaniami analityków, według których w najbliższej przyszłości digitalizacja będzie fundamentem budowy całych modeli biznesowych opartych na IT, w tym sieci, centrów danych, powszechnych aplikacji, a także całej pozostałej infrastrukturze opartej na chmurze. Dlatego firmy powinny skupić się na zaplanowaniu odpowiedniej dla siebie strategii związanej z otaczającym ich cyfrowym światem.

Podczas konferencji odbędą się ciekawe prelekcje uznanych autorytetów, debaty panelowe, dyskusje przy stolikach eksperckich oraz wiele inspiracyjnych prezentacji przypadków związanych z realizacją ww. trendów za pomocą specjalizowanych rozwiązań. SAP Executive Forum to również okazja do inspirujących spotkań liderów biznesu, wymiany doświadczeń i sesji networkingowych. Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem powinny wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie wydarzenia. Patronem medialnym SAP Executive Forum 2017 jest „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Poznaj najnowsze trendy IT