Poznaj ułatwienia celne

SACH
10-10-2013, 00:00

16 października w Warszawie odbędzie się organizowane przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network seminarium „Ułatwienia celne w obrocie towarowym z zagranicą”.

Dla start-upów, przedsiębiorców z sektora MSP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych i uczelni oraz osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas seminarium uczestnicy poznają zasady ubiegania się o uzyskanie certyfikatu AEO, pozwolenia na stosowanie uproszczeń celnych, a także inne ułatwienia stworzone dla polskich przedsiębiorców przez służbę celną. Zgłaszać się na seminarium można do 14 października. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się przy informacji o wydarzeniu na stronie www.een.org. pl.

Więcej informacji udziela Karolina Skórnicka, Departament Promocji Gospodarczej PARP, tel.: +22 432-88-18, e-mail: karolina_ skornicka@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Poznaj ułatwienia celne