Poznaj wyjątkową pożyczkę z benefitami od TAKTO Finanse

Materiał partnera: TAKTO Finanse
opublikowano: 18-11-2021, 14:14

Często korzystasz z dodatkowych źródeł finansowania i terminowo spłacasz swoje zobowiązania kredytowe? Z pewnością zainteresuje Cię nowy produkt od TAKTO Finanse – pożyczka dla klientów z dobrą historią kredytową. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rzetelnych pożyczkobiorców. Sprawdź, jakie warunki należy spełniać, żeby skorzystać z nowej formy wsparcia i czym charakteryzuje się oferowana produkt finansowy.

Pożyczka dla najlepszych klientów, czyli dla kogo?

Specjaliści z TAKTO Finanse kierują swój najnowszy produkt, czyli pożyczkę z benefitami, do osób, które:

  • już kilkukrotnie korzystały z oferty banków lub firm pozabankowych,
  • mają uporządkowaną historię kredytową, co oznacza, że regularnie spłacał swoje dotychczasowe pożyczki zaciągnięte zarówno w TAKTO Finanse, jak i u innych firm pozabankowych czy w banku,
  • ich wiek wynosi minimum 26 lat,
  • zwracają uwagę na wysokość oprocentowania, ilość miesięcy do spłaty czy wysokość oprocentowania,
  • ważna jest dla nich możliwość skorzystania z programu lojalnościowego za terminowo spłacane raty, a także z wakacji kredytowych.

Czym wyróżnia się pożyczka z bonusami od TAKTO Finanse?

Zobowiązanie jest elastyczne i dopasowane do różnych potrzeb przyszłego pożyczkodawcy. Bez względu na to, czy klient planuje kosztowny remont mieszkania, wymianę samochodu na nowszy model, czy potrzebuje małego zastrzyku na pokrycie bieżących opłat – najnowsza pożyczka z profitami to rozwiązanie dla niego. Kredyt może wynieść od 1 do 10 tysięcy złotych, które specjaliści finansowi rozłożą na 6 do 40 niskich rat. Warto podkreślić, że długi okres spłaty gwarantuje bezpieczny zwrot należności.

Jakie jeszcze benefity przygotowali doradcy finansowi z TAKTO Finanse dla klientów z dobrą historią kredytową?

  • niższa miesięczna rata,
  • możliwość skorzystania z programu lojalnościowego i obniżenia kosztów pożyczki z bonusami raz na 12 miesięcy,
  • szybsza obsługa – w większość przypadków ubieganie się o pożyczkę nie będzie się wiązało z telefonem weryfikującym czy dużą ilością dokumentów,
  • wakacje pożyczkowe – możliwość skorzystania z darmowego przesunięcia spłaty jednej raty o miesiąc, która jest dostępna raz do roku (przykładowo, w przypadku zobowiązania na 36 miesięcy, z wakacji kredytowych można skorzystać aż 3 razy).

Pożyczka ratalna z benefitami – szybka i samoobsługowa

Warto podkreślić, że pożyczka ratalna z benefitami, oferowana przez specjalistów finansowych z TAKTO Finanse, jest również niezwykle szybką i komfortową formą wsparcia. Każdy klient otrzymuje dostęp do własnego panelu pożyczkodawcy.

Na swoim koncie może on przeglądać harmonogram, historię spłat czy dokonywać płatności za raty przy pomocy szybkich płatności online. Wszystkie te ulepszenia zostały stworzone z myślą o komforcie klientów, którzy nie mają czasu na comiesięczne zmaganie się z dokumentami.

Chcesz dowiedzieć się, czy najnowsza pożyczka z programem benefitów to oferta dla Ciebie? Wejdź na stronę TAKTO Finanse i wypełnij wniosek o pożyczkę online, doradcy finansowi jak najszybciej wrócą do Ciebie z informacją o proponowanych warunkach, a po akceptacji aplikacji gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut.

Źródło: taktofinanse.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane