Pozytywny obraz rynku kontraktów

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 31-08-2006, 08:39

Wczorajsza sesja przyniosła kontynuację zwyżki z ostatnich dwóch dni. Kontrakt ustanowił dzienne maksimum na poziomie 3038 pkt. W dalszym ciągu obraz płynący z ostatnich sesji jest pozytywny.

Wczorajsza sesja przyniosła kontynuację zwyżki z ostatnich dwóch dni. Kontrakt ustanowił dzienne maksimum na poziomie 3038 pkt. W dalszym ciągu obraz płynący z ostatnich sesji jest pozytywny.

Ewentualne korekty należałoby wykorzystać do otwierania długich pozycji. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 2999 pkt. Przełamanie powinno wywołać spadek do strefy 2980-2970 pkt. Bardzo ważny poziom to 2950 pkt. Tutaj znajduje się przełamana linia trendu spadkowego i 50% zniesienie ostatniego wzrostu. Na tym poziomie spodziewałbym się definitywnego zatrzymania ewentualnej fali korekcyjnej.

Najbliższym oporem jest poziom wczorajszego szczytu znajdujący się na 3038 pkt. Jego przełamanie powinno wywołać spory ruch wzrostowy z poziomem docelowym w okolicy 3100 pkt. Po drodze ważny opór to 3060 pkt.

Paweł Łabęcki, makler DM BZWBK

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy