PPWK <PPWK.WA> Nr 30 Ustanowienie prokury

opublikowano: 07-08-2003, 10:41

PPWK <PPWK.WA> Nr 30 Ustanowienie prokury NR 30 USTANOWIENIE PROKURY
Zarząd PPWK S.A. informuje, iż podjął uchwałę o udzieleniu przez Spółkę prokury łącznej na okres urlopu wypoczynkowego prezesa zarządu, powołując z dniem 6 sierpnia 2003 r. na prokurenta Spółki Pana Wojciecha Górskiego. Ustanowiona prokura może być wykonywana łącznie z jednym z członków Zarządu Spółki, co oznacza iż dla składania oświadczeń w jej imieniu Spółki konieczne jest współdziałanie prokurenta z członkiem Zarządu Spółki.
Pan Wojciech Górski, lat 29, pełni w Spółce funkcję dyrektora finansowego oraz jest członkiem zarządu "PPWK Inwestycje Sp. z o.o." będącej spółką zależną od PPWK S.A.. W roku 1999 ukończył Wydział Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, w PPWK S.A. zatrudniony jest od 16 września 2002 roku. Poza członkostwem w spółce zależnej od PPWK S.A., Pan Wojciech Górski nie wykonuje poza przedsiębiorstwem PPWK S.A. innej działalności, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej w stosunku do PPWK S.A. osobie prawnej.
Pan Wojciech Górski nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych.
Data sporządzenia raportu: 06-08-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / PPWK &lt;PPWK.WA&gt; Nr 30 Ustanowienie prokury