Pracowity sezon dla firm górniczych

Dominika Masajło
opublikowano: 15-08-2017, 22:00

Złap kontrakt: Koniec lata i początek jesieni zapowiada się bardzo obiecująco dla przedsiębiorstw z sektora maszyn i urządzeń górniczych. A to za sprawą aż trzech misji gospodarczych na branżowe targi i wystawy w Australii, Iranie i Turcji. Do udziału w wydarzeniach zaprasza Krajowa Izba Gospodarcza (KIG).

W ramach programu misji uczestnicy będą mogli wziąć udział w forach gospodarczych, rozmowach bilateralnych, a także odwiedzić wiele branżowych instytucji i firm w poszczególnych państwach. Pierwszą imprezą będzie Międzynarodowa wystawa górnicza AIMEX 2017, która odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia w Sydney (Australia). Rodzime firmy na stoisku informacyjnym będą mogły zaprezentować polskie górnictwo oraz jego możliwości eksportowe do Australii. Stoisko objęte jest dofinansowaniem Ministerstwa Rozwoju, w związku z czym uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów za jego wynajem.

Szósta edycja Międzynarodowej Wystawy Górnictwa i Przemysłu Górniczego odbędzie się w Teheranie od 2 do 4 października. Celem wystawy jest prezentacja możliwości tego sektora w Iranie oraz umożliwienie wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów handlowych i prezentacji najnowszych technologii przemysłu wydobywczego. Zestawienie zamykają Międzynarodowe Targi Górnicze, MINEX 2017 w Izmirze (Turcja) planowane od 18 do 21 października 2017 r., które są największym wydarzeniem organizowanym przez Turecką Izbę Inżynierów Górnictwa.

WIĘCEJ INFORMACJI

Maria Nowakowska (KIG)

� 22-630-97-83 e-mail: Nowakowska@kig.pl Bartłomiej Nersewicz (KIG)

� 22-630-96-86 e-mail: bnersewicz@kig.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu