Praktycy biznesu dzielą się wiedzą

  • Marta Bellon
opublikowano: 29-10-2014, 00:00

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet wystartowała z projektem SkillShare Center, czyli programem kursów dla kobiet, które już prowadzą działalność gospodarczą lub mają to w planach.

W ramach trzech modułów: rozwój osobisty, firma i finanse, panie mogą skorzystać z jednorazowych warsztatów, wziąć udział w kilkumiesięcznych programach, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji. Trenerami, którzy prowadzą spotkania, są praktycy biznesu, od dawna współpracujący z fundacją. Jak tłumaczą inicjatorki — SkillShare Center ma być platformą wymiany doświadczeń i służyć przekazywaniu praktycznej wiedzy. Inicjatywa adresowana jest do aktywnych i nowoczesnych kobiet biznesu, a program kursów to efekt analizy potrzeb i doświadczeń zebranych w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Szczegółowe informacje o oferowanych szkoleniach i programach znajdują się na stronie www.fundacjakobiet. org.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane